KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Objekt 14409002
nr 1440 9002
Gary Stephan
(f. 1942), USA
"Untitled", 1970-tal. Objekt i trä med målade geometriska figurer. Signerad a tergo. Ca: 122x244 cm, oramad
Gary Stephan, amerikansk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:24:48
19/12 18:01:26